Naujienos

SENŲJŲ DVASINIŲ PRAKTIKŲ DEMONSTRACIJOS

Š.m. rugsėjo 16-17-18 d. Lietuvoje lankėsi  Derby universiteto (Didžioji Britanija) vyresnioji lektorė, BABCP (British association for behavioural and cognitive psychotherapies) akredituota trenerė ir supervizorė Jillian Schofield.

Lektorė vedė mokymus LSMU ELgesio medicinos instituto podiplominių studijų Įvadinis psichoterapijos (kognityvinė elgesio terapija) kursas studentams. Mokymo blokas buvo skirtas asmenybių sutrikimų terapijai.

Didžiausias dėmesys skirtas darbui su narcistinį asmenybės sutrikimą, ribinio tipo asmenybės sutrikimą ir schizoidinį asmenybės sutrikimą turinčiais asmenimis. Ypač daug naudos davė mokymų dalis skirta schizoidiniam asmenybės sutrikimui, nes šis sutrikimas (vyraujant jį turinčių asmenų uždarumui ir bendravimo sunkumams) dar nepakankamai diagnozuojamas ir gydomas Lietuvoje.

Lektorė, be to, kad yra vienas iš kognityvinės ir elgesio terapijos autoritetų Didžiojoje Britanijoje, yra plataus akiračio psichoterapeutė, mėgstanti į terapinį darbą įtraukti ir netradicines bei holistinės terapijos metodikas.

Kurso dalyviai turėjo galimybę dalyvauti ir didelio susidomėjimo sulaukusiose lektorės rodomose senųjų dvasinių praktikų demonstracijose mokymo bloko pabaigoje.